۲۲ آذر ۱۴۰۲ | 13:35
کد خبر : 149899

پیشتازی «آی بی کراد» در تامین مالی جمعی ،

آغاز پویش تامین مالی جمعی «شرکت الوند یاران سحر»

سکوی آی بی کراد به عنوان فعالترین وبزرگترین سکوی تامین مالی جمعی بازار سرمایه کشور پویش تامین مالی شرکت الوند یاران سحر را باهدف فروش و پخش محصولات غذائی آغاز کرد .

به گزارش برداشت روز،  به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، میزان مبلغ مورد نیاز شرکت در این مرحله ازتامین مالی ۲۵۰میلیارد ریال و دوره سرمایه گذاری ۱۲ماه تعیین شده است که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد.

حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱.۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۲۱روز تعیین شده است.

نرخ سود مشارکت در این طرح ۲۹درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت بانکی می باشد.

بنابر این گزارش ؛ در کمتر از ۲سال ۶۶طرح و پروژه از بستر سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد تامین مالی شده اند و دهها طرح نیز در نوبت پذیرش جهت تامین مالی قراردارند .

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

لباسکار صنعتی کسا