۱۸ آذر ۱۴۰۲ | 20:25
کد خبر : 149414

آغاز نمایشگاه plastivision هند با حضور فعال شرکت پتروشیمی جم

غرفه‌ی شرکت پتروشیمی جم در نخستین روز نمایشگاه plastivision در شهر بمبئی هند، میزبان مشتریان، بازرگانان و تولیدکنندگان این کشور بود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ نمایشگاه پلاستی ویژن یکی از پنج رویداد برتر صنعت در عرصه‌ی جهانی است که امسال و در دوازدهمین دوره برگزاری آن، پتروشیمی جم در کنار ۱۵۰۰ شرکت معتبر بین‌المللی دیگر در این رویداد حضور پررنگی دارد.

علاوه بر مشتریان فعلی شرکت پتروشیمی جم که برای گفتگو با تیم اعزامی کارشناسان و متخصصان جم از ایران، در محل غرفه حضور یافتند، بیش از ۴۰ مشتری جدید اعم از تولیدکننده و تریدر به طرح سوالات خود پیرامون محصولات، روش‌های فروش و سایر موضوعات مورد نیاز و علاقه خود پرداختند.

گفتنی است هند سال گذشته دومین مقصد صادراتی محصولات جم بوده است‌‌ و در حال حاضر پتروشیمی جم سهم قابل توجهی از بازار هند را در اختیار دارد.

نمایشگاه plastivision از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی صنعت پلاستیک و پتروشیمی در جنوب آسیا، از ۷ تا ۱۱ دسامبر در شهر بمبئی هند در حال برگزاری است و غرفه‌ی ‌M-2 متعلق به پتروشیمی جم در سالن شماره‌ی ۴ این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان می‌باشد.

لباسکار صنعتی کسا