۱۸ آذر ۱۴۰۲ | 20:21
کد خبر : 149408

بازدید مدیران سازمان حفاظت محیط زیست کشور از پتروشیمی اروند

مدیران سازمان حفاظت محیط زیست کشور با حضور در پتروشیمی اروند در جریان آخرین اقدامات و دست‌آوردهای زیست محیطی این شرکت قرار گرفتند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند، در این بازدید که با حضور مدیرکل دفتر بررسی آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی، رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان ماهشهر و جمعی دیگر از همراهان انجام شد، گزارش جامعی از وضعیت محیط زیست پتروشیمی اروند در حوزه مدیریت پساب و مصرف آب ارائه و چشم‌انداز و پروژه‌های زیست محیطی مرتبط تشریح گردید.

مدیرکل دفتر بررسی آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور در این جلسه، همکاری سازمان محیط زیست کشور و صنایع برای کاهش آلودگی ناشی از فعالیت‌های پتروشیمی را مهمترین دلیل حضور در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بیان کرد و گفت: با توجه به آلودگی‌های دریایی که در سطح منطقه مشاهده و ارزیابی شده است، فعالیت‌های خوبی در سال‌های گذشته در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر آغاز شده که امید است فاز اجرایی پروژه‌های پیش رو از جمله پروژه‌های زیست محیطی پتروشیمی اروند هرچه سریعتر آغاز و به مرحله عملیاتی برسند.

در ادامه این بازدید، مدیران سازمان محیط زیست و هیئت همراه به صورت میدانی از تاسیسات عملیاتی و پروژه‌های زیست محیطی در حال ساخت پتروشیمی اروند بازدید کردند.

لباسکار صنعتی کسا