۱۷ آذر ۱۴۰۲ | 21:07
کد خبر : 149224

دکتر حسینی در بازدید از اداره کل آموزش تاکید کرد:

لزوم آموزش تخصصی کارکنان با دانش روز بانکداری

مدیرعامل بانک مسکن در بازدید از اداره کل آموزش بانک بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای کارکنان با بهره‌گیری از دانش روز و اساتید متخصص تاکید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی با حضور در اداره کل آموزش بانک مسکن و شعبه میدان شهید قندی تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، کلاس‌ها و امکانات آموزشی این اداره کل و نیز شعبه مستقر در آن ساختمان با کارکنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.دکتر حسینی
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به تاثیر آموزش ضمن خدمت بر توسعه دانش بانکی و توانمندسازی کارکنان بانک گفت: قطعا آموزش اصولی با بهره گیری از اساتید برجسته و متخصص می‌تواند منجر به بهبود عملکرد شغلی کارکنان و در نهایت تحقق اهداف و تعالی سازمان شود.
دکتر حسینی با بیان اینکه نیروی انسانی سازمان بزرگترین سرمایه آن محسوب می‌شود و عملکرد آن بر عملکرد کل سازمان تاثیرگذار است، ادامه داد: حساسیت و اهمیت بسیار بالای آموزش بر کسی پوشیده نیست و این امر مهم باید در جهت افزایش تخصص، مهارت افزایی و بهبود عملکرد شغلی فرد باشد.
بازدید از شعبه میدان شهید قندی تهران
مدیرعامل بانک مسکن همچنین با حضور در شعبه میدان شهید قندی تهران واقع در طبقه همکف ساختمان آموزش، در جریان وضعیت منابع، مصارف و مطالبات معوق شعبه قرار گرفت و از نزدیک با کارکنان گفت و گو کرد.
وی با توجه به قرارگیری شعبه میدان شهید قندی در منطقه سبز، از زحمات همکاران این شعبه تقدیر و بر تداوم تلاش‌ها در مسیر خدمات رسانی به مشتریان و جلب رضایت آنان تاکید کرد.
دکتر حسینی در این بازدید بر رعایت نظم بصری و زیباسازی فضای داخل و محوطه اطراف شعبه تاکید کرد و اینگونه اقدامات را در راستای تکریم ارباب رجوع مهم دانست.

لباسکار صنعتی کسا