۱۷ آذر ۱۴۰۲ | 19:54
کد خبر : 149113

آغاز عرضه سه محصول مهم و جدید تولیدی شیران

هر ماه 10 تا 12 هزار تن برش هاي استحصالي عرضه خواهد شد.

به گزارش برداشت روز، معاون بازرگانی هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران با اشاره به آغاز عرضه سه محصول مهم و جدید تولیدی این شرکت در در رینگ داخلی و صادراتی بورس انرژی کشور گفت: این محصولات استانداردسازی شده و معادل حلال ۵۰۲ (رافینیت) و حلال ۵۰۳ (هوی‌اند) عرضه می‌شود. صنایع شیمیایی ایران با توجه به نقش این محصولات در صنایع پایین دستی و تولید سوخت‌های بنزین و گازوئیل در تلاش است تا عرضه ماهانه آن‌ها را استمرار بخشد.
🔹 غلامرضا موذنی با اشاره به تولید سه محصول مهم جدید در این هلدینگ اظهار کرد: تکمیل سبد محصولات و تولید کالاهای جدید از محصولات برگشتی از جمله برنامه‌های جدی این هلدینگ محسوب می‌شود. در این راستا سه محصول جدید لایت‌اند، رفاینیت و هوی‌اند تولید و مجوز عرضه آن‌ها در بورس انرژی صادر شده است.

🔹 این محصولات پس از آزمایش‌های موفقیت آمیز در پژوهشگاه صنعت نفت، استانداردسازی شده و معادل حلال ۵۰۲ (رافینیت) و حلال ۵۰۳ (هوی‌اند) در بازار داخلی و رینگ صادراتی بورس انرژی عرضه می‌شود. عرضه این محصولات در بازار بورس تاکنون با استقبال خوبی مواجه شده و تقاضای بسیاری برای آن به ثبت رسیده است. به همین دلیل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در تلاش است تا به صورت ماهانه و مستمر بین ۱۰ تا ۱۲ هزار تن از این محصولات را از طریق بورس به دست تولیدکنندگان، صادرکنندگان و صنایع پایین دستی برساند. این محصولات مواد اولیه تولید محصولات مختلفی از جمله سوخت بنزین و گازوئیل است.

لباسکار صنعتی کسا