۱۵ آذر ۱۴۰۲ | 13:36
کد خبر : 148855

در دیدار با رئیس ایدرو بیان شد:

ابراز امیدواری معاون وزیر صنعت عمان به توسعه روابط صنعتی تهران – مسقط

معاون وزیر صنعت ، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، راهکار های توسعه روابط صنعتی و سرمایه گذاری مشترک را بررسی کردند .

به گزارش برداشت روز،  به نقل از ایدرونیوز ، در این دیدار بابک احمدی رئیس ایدرو با اشاره به زمینه های مشترک فی مابین دو کشور و توانمندی صنایع ایرانی ، بر حضور شرکت ها و پیمانکاران ایرانی در پروژه های کشور عمان و همچنین سرمایه گذاری مشترک تاکید کرد .

احمدی در این دیدار از آمادگی ایدرو برای همکاری و مشارکت در پروژه های سوخت های زیستی ، تغییر اقلیم و صنایع دریایی خبر داد و خاطر نشان کرد : ما آماده همکاری و مشارکت با سرمایه گذاران عمانی در پروژه های مشترک هستیم .

صالح بن سعید مسن که در چارچوب برگزاری بیستمین اجلاس مشترک اقتصادی ایران و عمان در تهران به سر می برد ، هم در این دیدار با ابراز تمایل به گسترش همکاری های صنعتی و سرمایه گذاری میان دو کشور ، از آمادگی عمان برای حضور شرکت ها و سرمایه گذاران ایرانی در این کشور خبر داد .

وی همچنین از رئیس هیات عامل ایدرو برای دیدار با مقامات عمان و آشنایی بیشتر با ظرفیت های همکاری دو جانبه برای سفر به این کشور دعوت کرد .

سید محمد موسوی معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت هم در این جلسه با اشاره به مذاکرات پیشین صورت گرفته میان طرف های ایرانی و عمانی گفت : ایدرو به عنوان سازمان توسعه ای و نهاد واسط می تواند شرکت های ایرانی را با طرف های عمانی وارد همکاری مشترک کند.

لباسکار صنعتی کسا