۱۲ آذر ۱۴۰۲ | 19:14
کد خبر : 148561

جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی بخشیده می شود

به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت ، به منظور حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه و در راستای ترویج فرهنگ بیمه و به مناسبت روز ملی بیمه جرائم دیر کرد موتورسیکلت ها و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه شخص ثالث از تاریخ دوشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به مدت ۳۰ روز بخشیده می شود . همچنین ، جریمه سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث از تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ لغایت ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ به مدت ۱۸ روز بخشیده می شود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت ، به منظور حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه و در راستای ترویج فرهنگ بیمه و به مناسبت روز ملی بیمه جرائم دیر کرد موتورسیکلت ها و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه شخص ثالث از تاریخ دوشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ تا پایان روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به مدت ۳۰ روز بخشیده می شود . همچنین ، جریمه سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث از تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ لغایت ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ به مدت ۱۸ روز بخشیده می شود.

لازم به ذکر است این بخشودگی شامل افرادی میشود که بیمه نامه یک ساله خریداری کنند و به تمام شرکت‌های بیمه ای تکلیف شده تا در بازه زمانی تعیین‌شده از دریافت جریمه مذکور خودداری کنند.

گفتنی است، مشتریان عزیز می توانند با در دست داشتن مدارک به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه حکمت صبا مراجعه و شامل این بخشودگی گردند.

لباسکار صنعتی کسا