۱۲ آذر ۱۴۰۲ | 13:29
کد خبر : 148443

رونمایی از طرح شلر بیمه البرز با حضور وزیر علوم و رییس کل بیمه مرکزی

آیین رونمایی از طرح شلر شرکت بیمه البرز با حضور محمدعلی زلفی گل وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، علی استادهاشمی رییس کل بیمه مرکزی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بیمه البرز در حاشیه سی امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه در مرکز همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل بیمه البرز، بیمه نامه شِلِر این شرکت ترکیب نوآورانه ای از پوشش های رایج بیمه نامه حوادث انفرادی با بهره برداری از خلاقیت های رشته عمر و سرمایه گذاری است.

این گزارش حاکی از آن است، پرداخت کمک هزینه نگهداری در منزل یکی از ویژگی های متمایز بیمه نامه شلر است که برای اولین بار در صنعت بیمه رخ داده است.

بر این اساس، بیمه البرز در صورت بروز نقص عضو و از کارافتادگی دائم و کامل بیمه شده، کمک هزینه نگهداری در منزل به مدت ۵ سال و بصورت ماهانه به بیمه شده پرداخت می کند.

از ویژگی های منحصر به فرد دیگر این طرح می توان به پرداخت مستمری ماهانه به مدت پنجاه سال در صورت فوت ناشی از حادثه و نقص عضو و از کارافتادگی دائم و کامل بیمه شده اشاره کرد.

بنا بر این گزارش، شِلِر نام گل لاله واژگون با ریشه کردی و نماد مقاومت و ایستادگی است و در ایران باستان نماد جاودانگی و حیات بوده است.

لباسکار صنعتی کسا