۲۸ آبان ۱۴۰۲ | 18:52
کد خبر : 146801

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار

به نقل از روابط عمومی صندوق، دکتر اسلام کریمی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) پرستار حریم ولایت و ارزش های اسلامی و روز پرستار را خدمت تمامی پرستاران تبریک گفت

به نقل از روابط عمومی صندوق، دکتر اسلام کریمی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) پرستار حریم ولایت و ارزش های اسلامی و روز پرستار را خدمت تمامی پرستاران تبریک گفت.
متن پیام
خجسته زاد روز اسوه صبر و استقامت به نام روز پرستار نامگذاری شده که به یقین بیانگر جایگاه رفیع حرفه مقدس پرستاری می باشد چرا که پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح . روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. پرستاری آمیخته با صداقت ، پاکی و اخلاص است و هنری است بی نظیر و بی همتا.

ضمن پاسداشت مقام پرستاران سختکوش میهن عزیزمان، فرارسیدن روز پرستار را به جامعه پرستاری کشور به ویژه همسران جانبازان عزیز کشورم و خانواده صندوق قرض الحسنه شاهد تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه خالق احدیت توفیق خدمت به خلق را برایتان آرزومندم.همچنین باید از پرستاران شجاع در غزه یاد کنیم که تحت وحشیانه ترین حملات و کشتار رژیم صهیونیستی،با رادمردی و از جان گذشتگی،جان خود را سپر نجات مجروحان و مصدومان این حملات وحشیانه کرده اند.

اسلام کریمی
مدیرعامل