۲۴ آبان ۱۴۰۲ | 20:32
کد خبر : 146440

بازدید فرمانده سپاه شهرستان ماهشهر از شرکت پتروشیمی خوزستان

فرمانده سپاه شهرستان ماهشهر به همراه هیئتی از مجتمع شرکت پتروشیمی خوزستان بازدید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خوزستان، در روز دوشنبه (مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۲) سرهنگ پاسدار امیر قمرزاده فرمانده سپاه شهرستان ماهشهر با هیئت همراه از مجمتع شرکت پتروشیمی خوزستان بازدید کرد.
در این بازدید رضا صالح احمدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان ضمن عرض خوش‌آمد و با یاد خاطره شهدا بخصوص سرداردلها شهید حاج قاسم سلیمانی که در امنیت کشور و منطقه نقشی تاثیر گذارداشت به ارائه گزارشی از نوع محصولات و میزان تولید آن پرداخت و بیان نمودند: با توجه به اینکه صنعت پتروشیمی از یکی از صنایع مادر در کشور هست، سعی نمودیم در ابتدا نیازهای بازار داخل و سپس جهت ارز آوری صادرات انجام دهیم.
وی ادامه داد: با اشاره به کیفیت محقق شده محصولات تولیدی می‌توان این ادعا را داشت محصولات این شرکت حائر شرایط رقابت با شرکت های معتبر و صاحب برند بین المللی می باشد.
امیر قمرزاده فرمانده سپاه شهرستان ماهشهر با تقدیر از مدیرعامل و پرسنل شرکت پتروشیمی خوزستان تشریح کرد: با توجه به روحیه جهادی حاکم بر این شرکت احساس غرور میکنم به توانمندی عزیزان و خصوصا اینکه تمام اقدامات توسط جوانان انقلابی و متدین پای کار انجام شده است.
فرمانده سپاه شهرستان در ادامه نیز از دفتر پایگاه بسیج شرکت پتروشیمی خوزستان بازدید نمود.