۲۱ آبان ۱۴۰۲ | 13:54
کد خبر : 145919

در به‌روزرسانی جدید؛

کدام قابلیت‌ها به واتس اپ افزوده می‌شوند؟

سایت برداشت روز - مدیر واتس‌اپ اعلام کرد بزودی در بروزرسانی جدید امکان جستجوی پیام‌ها بر اساس تاریخ پیام‌ها، برای کابران فعال خواهد شد.

به گزارش برداشت روز،  مدیر واتس‌اپ اعلام کرد که تیم بروزرسانی این پیام‌رسان در تلاش است که با ارائه ویژگی‌های جدید، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای کاربران خود مهیا کند.

در جدیدترین بروزرسانی واتس‌اپ کابران این امکان را دارند تا با جست‌و‌جوی پیام بر‌اساس تاریخ پیام‌های خود را راحت‌تر پیدا کنند. همچنین قابلیت استفاده از دو حساب کاربری روی یک گوشی و فعال‌سازی تأیید دو‌مرحله‌ای با ایمیل از دیگر امکاناتی است که در آپدیت جدید واتس‌اپ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بر اساس گزارش WaBetaInfo، اضافه شدن قابلیت جست‌و‌جو‌ی پیام بر اساس تاریخ مهم‌ترین قابلیتی است که در بروزرسانی جدید به این پیام‌رسان اضافه خواهد شد.

قرار است آیکون جدید تقویم برای دسترسی راحت‌تر این قابلیت جدید به قسمت جست‌و‌جو اضافه‌ شود که با فشردن این آیکون، یک تقویم کامل با امکان تغییر تاریخ ماه و سال نمایش داده می‌شود.

جست‌و‌جو درون گفت‌و‌گو‌های واتس‌اپ همواره کاری خسته‌کننده برای کاربران بود که با اضافه‌شدن این ویژگی کاربران می‌توانند پیام‌های خود از جمله پیام‌های صوتی و تصویری را براساس زمان آن‌ها جست‌و‌جو کنند؛ البته درصورتی که تاریخ دریافت پیام در خاطر کاربر باشد.

این قابلیت جدید واتساپ تاکنون برای نسخه بتای برنامه در لپ تاپ‌های ویندوزی و مک بوک و نسخه وب در دسترس قرار گرفته و به علت تست‌های گسترده واتس‌اپ پیش از ارائه این قابلیت برای گوشی‌های موبایل، ممکن است کاربران اندرویدی و iOS با کمی تاخیر در هفته‌های آتی از این ویژگی بهره‌مند شوند.