۱۷ آبان ۱۴۰۲ | 19:46
کد خبر : 145613

با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد صورت گرفت؛

رونمایی از سامانه مانیتورینگ هوشمند زیرساخت های فناوری اطلاعات بانک شهر

طی مراسمی و با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد بانک شهر، از سامانه مانیتورینگ هوشمند زیرساخت های فناوری اطلاعات این بانک رونمایی شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک شهر ، در این مراسم که دکتر رحیم طاهری قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد این بانک حضور داشتند، سامانه مانیتورینگ هوشمند زیرساخت های فناوری اطلاعات بانک شهر که از سوی هلدینگ فناوری اطلاعات این بانک طراحی و تولید شده است، در شعبه پردیس کیش رونمایی شد.

سامانه مانیتورینگ هوشمند زیرساخت های فناوری اطلاعات بانک شهر با قابلیت ارائه گزارش ها، آلارم ها، اعلان ها و تحلیل پارامترهای حیاتی در عملکرد بدون وقفه زیرساخت های بانک را دارد. این سامانه یکی از محصولات ویژه ارزشمند و پرکاربرد است.

این سخت‌افزار طراحی شده در حوزه هوشمندسازی، به کمک سنسورهای مختلف، می تواند خدمات گسترده و متعددی در جهت پایش و مانیتورینگ دیتا سنترها، کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه بهبود فعالیت منابع انسانی و پیشگیری از وقوع بحران و مدیریت بحران ارائه ‌دهد.

“اتصال به تمام سنسورهای کنترل و نظارت در حوزه هوشمندسازی بدون محدودیت”،”تشخیص میزان مصرف انرژی و کاهش آن تا حدود ۵۰ درصد در بانک‌ها و سایر مکان‌ها”، “افزایش طول عمر تجهیزات از جمله دیتا سنتر باتری‌های یو پی اس”،”کاهش مصرف انرژی”، “ارتقاء سیستم ایمنی و امنیت شعب و سیستم حریق و سیستم دزدگیر”، “کاهش هزینه منابع انسانی”و “کاهش درصد خطا نزدیک به صفر”تنها بخشی از مزایای سامانه مانیتورینگ هوشمند زیرساخت های فناوری اطلاعات بانک شهر است.