۱۷ آبان ۱۴۰۲ | 19:24
کد خبر : 145595

آغاز تامین مالی جمعی شرکت پویا آیش مازند

پویش تامین مالی جمعی شرکت پویا آیش مازند با هدف تولید و فروش کاغذ فلوت از بستر سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد آغاز شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سرمایه مورد نیاز این طرح ۲۵۰میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری ۱۲ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۴روز می باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح ۲۹درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت می باشد.

شرکت پویا آیش مازند در حال حاضر با دو خط تولید با عرض های ۴۰ تا ۱۸۰ و ۴۰ تا ۲۴۰ سانتی متر جهت تولید کاغذ فلوتینگ و تست لاینر با دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران مشغول به فعالیت می باشد. با توجه به تخصص و تجربه کافی مدیران و کارکنان این مجموعه، تولید کاغذ وایت تاپ و کرافت را در مرحله احداث و تولید قرار داده اند که در سال ۱۴۰۱ به نام شرکت بهارنارنج پویا آیش بابل به بهره برداری و فروش میرسد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters