۱۶ آبان ۱۴۰۲ | 13:58
کد خبر : 145354

افتتاح نمایشگاه کیش اینوکس با حضور رئیس کل بیمه مرکزی

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت سرمایه‌گذاری عصر روز دوشنبه پانزدهم آبان در جزیره کیش افتتاح شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی این نمایشگاه با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری،صنعتی و ویژه اقتصادی، استاندار هرمزگان، رئیس کل بیمه مرکزی ، روسای سازمان های خصوصی سازی و بورس و اوراق بهادار،مدیران معاونت فناور ی رئیس جمهور، مدیرعامل منطقه آزاد کیش و برخی از مدیران وزارت امور اقتصادی ودارایی، مدیران عامل بانک‌ها و بیمه های کشور و فعالان بخش های سرمایه گذاری کشور گشایش یافت.
بر اساس این گزارش ، دکتر علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی اعضای هیات عامل بیمه مرکزی وبرخی از مدیران بیمه مرکزی از غرفه های بیمه ای مستقر در نمایشگاه بازدید و با مدیران و کارشناسان این شرکت‌ها به گفت و گو پرداختند.
این نمایشگاه در فاصله روزهای دوشنبه ۱۵ تا پنجشنبه هجدهم آبان ماه در محل مرکز نمایشگاه‌های جزیره کیش از ساعت ۱۷ الی ۲۲ برگزار می شود.
غرفه بیمه مرکزی در روز اول نمایشگاه با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان مواجه و یکی از شلوغ ترین غرفه های نمایشگاه بود.
بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران ایران و شرکتهای بیمه آسیا، البرز، سامان، میهن، تعاون، کوثر ، ملت، ما ، اتکایی امین، تجارت نو، امید و سرمد در این نمایشگاه به عرضه خدمات و محصولات خود پرداخته اند.