۱۲ آبان ۱۴۰۲ | 18:50
کد خبر : 144834

مدیرعامل تاکید کرد:

پیشتازی بیمه البرز در سایه رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی

مدیرعامل بیمه البرز در دیدار با کارکنان و نمایندگان شعبه یزد با اشاره به دستاوردها و موفقیت های سال جاری این شرکت، اظهار داشت: بیمه البرز در شش ماه اول سال جاری سودده ترین شرکت بیمه کشور شد که در تاریخ صنعت بیمه کشور بی نظیر است چون این میزان سود از فعالیت بیمه گری و سرمایه گذاری کسب شده است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، موسی رضایی افزود: بیمه البرز از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یکهزار و دویست میلیارد تومان فروش بیمه شوکا داشته و توانسته است رتبه دوم بیمه های زندگی را در بین شرکت های بیمه کسب کند. همچنین سهم بیمه های زندگی از کل پورتفوی بیمه البرز ۱۳ درصد است که تا پایان سال جاری باید به ۲۰ درصد و تا سال ۱۴۰۴ به ۵۰ درصد برسد.
وی همچنین با اشاره به این که نسبت خسارت درمان بیمه البرز از ۱۲۶ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته است علت آن را هوشمندسازی و جلوگیری از پرداخت هزینه های غیرواقعی در پلتفرم هوشمند پرداخت خسارت این شرکت دانست.
به گفته رضایی کسب رتبه اول در رشته های بیمه باربری و آتش سوزی و همچنین سرمایه گذاری در صنعت بیمه از دیگر موفقیت های بیمه البرز در سال جاری است که نشان از نقش راهبری بیمه البرز در صنعت بیمه دارد.
وی ادامه داد: افزایش ظرفیت نگهداری بیمه البرز از یکهزار و صد میلیارد تومان به ۴ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است که نشان می دهد بیمه البرز می تواند به عنوان لیدر و راهبر در حوزه های انرژی و اموال ورود پیدا کند.
مدیرعامل بیمه البرز خطاب به شبکه فروش استان یزد این شرکت گفت: حوزه بازاریابی و فروش نباید فقط به شوکا محدود باشد بلکه باید شبکه فروش با رعایت فنون مذاکره، اخلاق حرفه ای و صداقت در تمامی رشته های بیمه ای عملکرد قابل قبولی داشته باشند.