۱۰ آبان ۱۴۰۲ | 19:36
کد خبر : 144714

بازدید دکتر علی عسکری از پروژه های در دست اجرای شرکت پتروشیمی نوری

دکتر علی عسکری مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس و هیات همراه ایشان روز سه شنبه ۹ آبان ماه از پروژه های در دست اجرای شرکت پتروشیمی نوری بازدید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی پتروشیمی نوری، علی عسکری در ادامه بازدید از مجتمع ها و طرح های گروه خود در پایتخت انرژی کشور عسلویه، با حضور در بزرگترین مجتمع آروماتیکی ایران، از پروژه ی شیرین سازی و سایر پروژه های در دست اجرای شرکت پتروشیمی نوری دیدن کرد.
در حاشیه ی این بازدید و طی نشستی، مهندس صانعی مدیرعامل پتروشیمی نوری ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پروژه ها و میزان پیشرفت آن ها، از همکاری و همراهی همه جانبه مدیریت و معاونین گروه در تمامی حوزه ها قدر دانی کرد.
مدیرعامل پتروشیمی نوری با اشاره به تلاش کلی مجموعه در به ثمر نشاندن به موقع پروژه ها گفت: امیدواریم با پیشرفت رضایت بخشی که شاهد آن هستیم بتوانیم پروژه ی شیرین سازی و پروژه بازیابی گازهای خروجی مشعل را طبق برنامه زمانبندی و در موعد مقرر به بهره برداری برسانیم.
شایان ذکر است پروژه شیرین سازی برش سنگین شرکت پتروشیمی نوری با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی حال حاضر ،منجر به تولید گازوئیل با کیفیت یورو ۶ خواهد شد و خروجی پروژه بازیابی گازهای مشعل این مجتمع نیز، علاوه بر حفظ محیط‌زیست و کاهش چشمگیر آلایندگی‌ها، تولید محصولات ارزشمند کود سولفات آمونیوم و LPG را به همراه خواهد داشت.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ