۱۰ آبان ۱۴۰۲ | 13:10
کد خبر : 144627

بیمه سینا غرامت فوت حادثه نیروگاه پرند مپنا را پرداخت کرد

عضو هیئت‌مدیره بیمه سینا با حضور در گروه مپنا، چک مربوط به غرامت فوت جان‌باختگان حادثه نیروگاه پرند را به بازماندگان تحویل داد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، کیومرث رعیت عضو هیئت مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا در این مراسم با بیان اینکه خبر این حادثه تلخ موجب تأثر شدید ما و همکارانمان در بیمه سینا شد، افزود: علاوه بر جنبه نوع‌دوستی در این مسئله، نیروی انسانی متخصص در توسعه اقتصادی کشور نقش کلیدی دارد و ما بابت از دست دادن جوانان متخصص گروه مپنا بسیار متاسفیم.

در این مراسم که با حضور رعیت عضو هیئت مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا، شیرینی مدیر منابع انسانی گروه مپنا، صابری معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه سینا، خالدی‌مهر مسئول هماهنگی پروژه مپنا برگزار شد، خانواده جان باختگان حادثه نیروگاه پرند از ابراز همدردی بیمه سینا و ایفای به موقع تعهدات قدردانی کردند.

گفتنی است، صبح روز ۳۰ مهرماه طی حادثه‌ای غم‌انگیز، خط گاز تغذیه کننده واحد نیروگاه ۲۵ مگاواتی پرند دچار حادثه شد و متأسفانه در اثر این انفجار، دو نفر از متخصصان جوان گروه مپنا جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.