۰۷ آبان ۱۴۰۲ | 18:33
کد خبر : 144254

در آستانه بیستمین سالروز تاسیس؛ کارگاه طراحی پوستر شرکت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در آستانه برگزاری مراسم بیستمین سالروز تاسیس این شرکت، کارگاه طراحی پوستری با حضور ۲۵ نفر از هنرمندان گرافیست از سراسر کشور با مدیریت استاد فرزاد ادیبی و به مدت سه روز برگزار شد. در این کارگاه هنرمندان با در نظر گرفتن خدمات متمایز، مفاهیم مورد نظر و دستاوردهای بیمه ملت اقدام به طراحی بیش از ۷۰ پوستر کردند که آثار طراحی شده در این کارگاه، به‌زودی و در نمایشگاهی که به‌مناسبت بیستمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهند شد. آثار برتر این کارگاه نیز پس از بررسی هیات داوران انتخاب و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد. برگزار شد

در آستانه بیستمین سالروز تاسیس بیمه ملت کارگاه طراحی پوستر این شرکت با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در آستانه برگزاری مراسم بیستمین سالروز تاسیس این شرکت، کارگاه طراحی پوستری با حضور ۲۵ نفر از هنرمندان گرافیست از سراسر کشور با مدیریت استاد فرزاد ادیبی و به مدت سه روز برگزار شد.
در این کارگاه هنرمندان با در نظر گرفتن خدمات متمایز، مفاهیم مورد نظر و دستاوردهای بیمه ملت اقدام به طراحی بیش از ۷۰ پوستر کردند که آثار طراحی شده در این کارگاه، به‌زودی و در نمایشگاهی که به‌مناسبت بیستمین سالروز تاسیس بیمه ملت برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهند شد.
آثار برتر این کارگاه نیز پس از بررسی هیات داوران انتخاب و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ