۰۳ آبان ۱۴۰۲ | 19:32
کد خبر : 143891

برنامه ارتقای هم افزایی ایمیدرو با شرکت ها در بخش آموزش، پژوهش و فناوری/ برگزاری دوره های آموزشی برای بیش از ۷۸۰۰ فراگیر طی نیمه نخست

سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان به دنبال ارتقای هم افزایی با شرکت های تابعه و وابسته در بخش آموزش، پژوهش و فناوری است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، فرهاد فرشاد با بیان این مطلب گفت: ایمیدرو طی ۶ ماهه نخست ۱۴۰۲، رقمی به ارزش ۸۱ میلیارد ریال برای بخش آموزش، پژوهش و توسعه فناوری هزینه کرد.

وی ادامه داد: هزینه های صورت گرفته برای برگزاری دوره های آموزشی منابع انسانی ستاد ایمیدرو و واحدهای تابعه در حوزه های مختلف، اجرای طرح های پژوهشی، حمایت از برگزاری همایش، تجهیز کتابخانه و مرکز اسناد فنی ایمیدرو، چاپ کتاب و مقاله و غیره بوده است.

سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو خاطرنشان کرد: ۲ نشست هم اندیشی و هم افزایی پژوهش ایمیدرو و بنگاه های منتخب در خرداد و شهریور به ترتیب به میزبانی مجتمع سنگ آهن سنگان و شرکت سنگ آهن گهرزمین برگزار شد.

وی افزود: در این نشست ها، بخشی از نتایج طرح های پژوهشی انجام شده توسط ایمیدرو و شرکت های تابعه ارائه شد. جلسه آتی نیز در اواخر آبان برگزار خواهد شد.

برگزاری ۳۸۱۹ ساعت دوره آموزشی

فرشاد با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی این سازمان طی ۶ ماهه نخست ۱۴۰۲ تصریح کرد: طی این مدت، ۳۸۱۹ ساعت دوره آموزشی برای ۷۸۲۹ فراگیر در حوزه بهره وری، پژوهش و توسعه فناوری، مدیریت عملکرد، ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی، بودجه، اکتشاف، فنی مهندسی، معدن و صنایع معدنی، کارآفرینی و غیره برگزار شد.

وی ادامه داد: در بخش کتابخانه و مرکز اسناد فنی ایمیدرو نیز، به روزرسانی آرشیو الکترونیکی، به اشتراک گذاری لیست طرح های پژوهشی از سال ۹۵ تا ۱۴۰۱ در پورتال آموزش، پژوهش و فناوری با هدف تسهیل دسترسی به دستاوردهای علمی و تخصصی مرتبط، تهیه لیست نیازمندی های این سازمان برای خرید کتاب های فارسی و لاتین تخصصی روز به صورت الکترونیکی و غیره انجام شد.

موافقتنامه طرح آموزش معادن بخش خصوصی برای سال ۱۴۰۲ با شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران نیز از جمله پروژه های آموزشی این مدیریت محسوب می شود.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ