۰۳ آبان ۱۴۰۲ | 15:09
کد خبر : 143831

افزایش 300 درصد سود خالص طی 6 ماهه گذشته؛

زیان انباشته بانک شهر ۱۰ هزار میلیارد تومان کم شد

بانک شهر بار دیگر با اتکاء به توان مدیریتی مدیران ارشد، دانش و تجربه کارکنان خود توانسته ضمن خلق دستاورد های مهم؛ کارنامه ای درخشان از عملکرد خود در 6 ماهه گذشته از سال برجای گذارد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بانک شهر، با اشاره به انتشار صورت‌های مالی حسابرسی نشده ۶ ماهه منتهی به شهریور ماه ۱۴۰۲ بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، مشخص شد که این بانک ضمن کم کردن ۱۰ هزار میلیارد تومانی زیان خود، افزایش ۳۰۰ درصدی سود خالص را شناسایی کند.

همچنین بانک شهر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۲.۰۶.۳۱ به ازای هر سهم ۶.۳۸۱ ریال سود محقق کرده، است که نسبت به مدت مشابه سال افزایش قابل قبولی داشته است. سودخالص هر سهم این بانک در مدت زمان مشابه سال قبل ، ۱.۹۱۹ ریال بوده است.

در حوزه کارمزدها نیز در این بازه زمانی به نسبت سال گذشته، رشد بیش از ۱۴۰ درصدی داشته که این روند در کارنامه عملکردی بانک شهر کم سابقه و بی نظیر بوده است.

سود خالص بانک شهر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه سال جاری به رقم ۹.۹۳۷ میلیارد تومان رسیده است. زیان انباشته بانک هم در این دوره به رقم ۱۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ