۰۲ آبان ۱۴۰۲ | 13:45
کد خبر : 143686

مدیرعامل ساپکو در بازدید از گروه صنعتی آذین خودرو تاکید کرد

اصلاح سیاست های قیمت گذاری؛ راهکار ترمیم نقدینگی در صنعت خودرو

مدیرعامل ساپکو از اصلاح سیاست های قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت به عنوان راهکار موثر افزایش و ترمیم نقدینگی در صنعت خودرو یاد کرد.

به گزارش برداشت روز، مدیرعامل شرکت ساپکو به همراه قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو، قائم مقام‌ها و معاونت‌های شرکت ساپکو از خطوط تولید ECU، BCM، دسته سیم، کلیدبرقی، صندلی خودرو، قفل و داشبورد در گروه صنعتی آذین خودرو بازدید کردند.
کیانوش پورمجیب، ضمن استماع گزارش اهداف، برنامه‌ها و پروژه های گروه صنعتی آذین خودرو، این شرکت را سازنده‌ای اصیل و نقش‌آفرین در گروه صنعتی ایران خودرو معرفی کرد که مجموع همکاری آن با گروه صنعتی ایران خودرو، نقش ارزنده‌ای در پیشبرد اهداف صنعت خودرو و توسعه آن ایفا کرده و اظهار امیدواری کرد که با رویکرد توسعه و اهتمام به مشارکت همگانی، آینده روشنی در انتظار صنعت خودروی ایران باشد.
وی با اشاره به روزهای سخت حال حاضر در حوزه صنعت خودرو بر ضرورت افزایش آستانه تحمل همگانی در حوزه این صنعت و قطعه سازی تاکید و اظهار کرد: مردان بزرگ در روزهای سخت، افتخارآفرینی می‌کنند.
مدیرعامل شرکت ساپکو بر ضرورت اهتمام صنعت قطعه سازی به توسعه محوری همچون گذشته تاکید و اظهار امیدواری کرد، با رویکرد توسعه محور از قافله پیشرفت در صنعت خودرو عقب نمانیم.
در بازدید مدیرعامل ساپکو و هیات همراه از گروه صنعتی آذین خودرو و شرکت های برنز، آذین الکترو ایده، آذین الکترونیک پیشرو، و فرنیا آذین پارس بر ضرورت پیشبرد پروژه ها با رویکرد کاهش هزینه و مدیریت بودجه تاکید شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ