۰۱ آبان ۱۴۰۲ | 18:48
کد خبر : 143575

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در بیمه آسیا

نخستین مانور پدافند غیرعامل با موضوع مقابله با حوادث طبیعی با مشارکت کارکنان بیمه آسیا برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا ، نخستین مانور پدافند غیر عامل بیمه آسیا با موضوع مقابله با حوادث طبیعی، در ساختمان شماره دو این شرکت و به منظور ایجاد آمادگی و افزایش توان کارکنان در مواقع بروز شرایط اضطراری با موفقیت برگزار شد .

بنابر این گزارش، در این مانور با به صدا درآمدن آژیر خطر، کلیه کارکنان مستقر در ساختمان شماره دو بیمه آسیا محل کار خود را ترک کردند و از طریق پله های اصلی و پله های اضطراری خود را به منطقه امن در فضای بیرونی(محوطه پارکینگ خسارت) رساندند.

این گزارش می افزاید: در ادامه برگزاری این مانور، مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با حضور در جمع کارکنان، از همکاری آنان در برگزاری این مانور تشکر و قدردانی کرد و با تاکید بر اهمیت پدافند غیر عامل برای مقابله با خطرات طبیعی و انسانی و لزوم فرهنگ سازی در این زمینه اظهار داشت: برگزاری مانور های پدافند غیرعامل ضمن آماده سازی افراد سازمان برای اجرای هرچه بهتر برنامه های مقابله با خطرات و ریسک، می تواند سبب شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها و به حداقل رساندن خسارت ها شود.

گفتنی است، برگزاری مانور پدافند غیرعامل بیمه آسیا با همکاری کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت حراست و بازرسی در ساختمان شماره دو برگزار شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ