۲۶ مهر ۱۴۰۲ | 19:51
کد خبر : 143102

آغاز پویش تامین مالی جمعی شرکت پارس طبیعت سلولز

تامین مالی جمعی شرکت پارس طبیعت سلولز با هدف تامین وجوه لازم جهت تولید خمیر کاغذ از بستر سکوی آی بی کراد شرکت تامین سرمایه تمدن آغاز شد .

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، میزان وجوه مورد نیاز شرکت دراین مرحله از تامین مالی ۲۵۰میلیارد ریال می باشد که طی مدت ۱۴روز جمع آوری خواهد شد .

نرخ سود مشارکت در این طرح ۲۹درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.همچنین تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع مبلغ تامین می باشد.

دوره سرمایه گذاری ۱۲ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد .حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰میلیون تومان و حداکثر ۱٫۲۵میلیارد تومان تعیین شده است.

موضوع فعالیت شرکت پارس طبیعت سلولز تهیه و تولید، فروش و توزیع انواع ظروف یکبار مصرف مواد غذایی و بهداشتی قالب گیری شده از خمیر مواد سلولزی می‌باشد. این شرکت در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به ترتیب درآمدی حدودا ۶۵ میلیارد تومان و ۲۵۰ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ