۲۵ مهر ۱۴۰۲ | 19:56
کد خبر : 142981

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس:

نگاه مان به سرمایه گذاران، مسئولانه است

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: نگاه ما نسبت به شرکت‌های سرمایه‌گذار مستقر در منطقه ویژه نگاه مسئولانه‌ای خواهد بود چرا که وظیفه ما جلب رضایت و مهیاسازی زمینه‌ی فعالیت بیشتر بخش خصوصی است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، صبح امروز مدیرعامل و گروهی از معاونان شرکت فولاد هرمزگان، نخستین نشست خود را با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در سالن جلسات این منطقه ویژه اقتصادی برگزار کردند.

عطاالله معروفخانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تبریک انتصاب محمدرضا پیرحسینلو، بیان داشت: امروز طرح های بزرگی با سرمایه گذاری ۱۲۸ هزار میلیاردی در فولاد هرمزگان آغاز شده است و در این شرایط نیازمند پشتبانی های بیشتر منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس هستیم.

وی اظهار داشت: ارتقا زیرساخت‌ها فرصت بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد تا بتوانیم با راندمان بهتر امور را به پیش ببریم و در این مسیر نیازمند مساعدت نهادهای بالادستی از جمله مدیران و معاونان معاونان منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس هستیم.

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس تصریح کرد: نگاه ما نسبت به شرکت‌های سرمایه‌گذار مستقر در منطقه ویژه نگاه مسئولانه‌ای خواهد بود چرا که وظیفه ما جلب رضایت و مهیاسازی زمینه‌ی فعالیت بیشتر بخش خصوصی است. که در این راه سرعت پیشبرد اهداف از اهمیت مهم بر خوردار است

پیر حسینلو در پایان بیان داشت : حل و فصل موضوعات زیر ساختی با هدف کمک به راه اندازی کارخانجات سرمایه گذاران بخش خصوص منطقه به منظور کمک به اشتغالزایی و حل معضل بیکاری از مهمترین بخش استراتژی شرکت خواهد بود .

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ