۲۴ مهر ۱۴۰۲ | 13:44
کد خبر : 142815

حضور همراه اول در نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۲

همراه اول با در اختیار داشتن بزرگترین شبکه امن ارتباطی در کشور، توانمندی‌های خود و سرویس‌های مربوط به حوزه امنیت را به نمایشگاه ایپاس 1402 آورد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیستمین رویداد بین المللی و نمایشگاهی ایپاس که برگرفته از عنوان «لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی» است، در حالی از صبح امروز دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد که همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در آن حضور دارد.

 

با توجه به ماهیت این نمایشگاه و حضور برندهای صاحب نام ملی و بین المللی در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و شرکت های دانش بنیان با محصولات جدید، همراه اول با حضور در این رویداد و ارائه سبد متنوعی از سرویس های بومی خود که توسط متخصصان و نخبگان کشور در حوزه امنیت توسعه یافته اند، زمینه را برای تشریک مساعی بین برندهای فعال این عرصه و همچنین جذب ایده های جدید فراهم آورده است.

همراه اول در ایپاس ۱۴۰۲ سرویس هایی نظیر «احراز هویت دو عاملی»، «همراه سلامت»، «بیسیم آواک»، «سرویس های امنیتی مدیریت شده» و «نظارت تصویری ابری» را ارائه می کند که علاقه مندان به مباحث و تجهیزات امنیتی می توانند تا ۲۷ مهر ماه با مراجعه به شبستان اصلی مصلی از ساعت ۹ تا ۱۷، از نزدیک با این دستاوردها آشنا شوند.

 

با توجه به اینکه رویکرد اصلی این نمایشگاه، عرضه و ارائه فناوری های نوین در حوزه امنیت و ایمنی است، همراه اول با در اختیار داشتن گسترده ترین شبکه امن ارتباطی کشور مبتنی بر آخرین نسل از فناوری، به دنبال ارائه دستاوردها و تجارب خود است تا زمینه تولید نوآورانه تجهیزات امنیتی بیش از پیش تسهیل شود.

 

گفتنی است نخستین دوره این نمایشگاه سال ۱۳۸۰ برگزار و پس از آن حضورش در تقویم نمایشگاهی کشور تثبیت شد.

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ