۲۳ مهر ۱۴۰۲ | 22:15
کد خبر : 142751

در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز؛

بازدید نماینده مجلس، شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از غرفه بیمه تعاون

نماینده مجلس، شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از غرفه بیمه تعاون در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز بازدید کردند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز از سه شنبه مورخ ۱۸ مهر ماه افتتاح و به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز در حالی برگزار شد که خودروسازان بخش خصوصی و دولتی در دو حوزه سواری و کار و تجاری به معرفی و ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود پرداختند.
شرکت بیمه تعاون نیز با هدف ارائه خدمات و جذب بازارهای جدید در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت خودرو تبریز، میزبان حاضرین بود تا با برقراری ارتباط مستقیم، مشاوره تخصصی در زمینه محصولات و پوشش‌های بیمه‌ای به ویژه در حوزه های تخصصی خودرو را به مدعوین، کارشناسان، متخصصین و در کل بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه کند.
در این راستا حجت الاسلام تاج الدینی ، نماینده مجلس ج.ا.ا، دکتر هوشیار، شهردار تبریز و اعضای شورای شهر از غرفه بیمه تعاون بازدید و با دستاوردها، فعالیت های و همچنین توانمندی های بیمه تعاون با تاکید بر استان آذربایجان شرقی بیش از گذشته آشنا شدند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ