۲۳ مهر ۱۴۰۲ | 16:35
کد خبر : 142652

عرضه ۱۲۰۰میلیارد ریال صکوک اجاره برای «شرکت هلیکوپتری پاسارگاد پرواز کیش»

تامین سرمایه تمدن بازارگردان و متعهد پذیره‌نویس صکوک اجاره برای هلیکوپتری پاسارگاد پرواز کیش شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل ازمدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت هلیکوپتری پاسارگاد پرواز کیش (سهامی خاص) به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد ریال در شرکت فرابورس ایران عرضه عمومی شد .

شرکت فرابورس ایران امروز یکشنبه ۲۳/۰۷/۱۴۰۲ به مدت ۳روز کاری میزبان عرضه صکوک اجاره شرکت هلیکوپتری پاسارگاد پرواز کیش (سهامی خاص) در نماد “پرواز۰۶” بود .

بنابراین گزارش ، شرکت هلیکوپتری پاسارگاد پرواز کیش به عنوان بانی، در نظر دارد منابع مالی مورد نیاز خود را در قالب اوراق اجاره و از طریق فروش یک فروند هلیکوپتر به نهاد واسط (شرکت واسط مالی مهر چهارم) و سپس اجاره به شرط تملیک آن، تامین کند.

این اوراق ۴ ساله و با نرخ ۲۳ درصد می‌باشد که اجاره‌بهای آن هر سه ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌گردد.

ضامن این اوراق بانک پاسارگاد بوده و بازارگردان و متعهد پذیره‌نویس آن شرکت تامین سرمایه تمدن است. همچنین، عامل فروش این اوراق شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد ایران است.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ