۱۸ شهریور ۱۴۰۲ | 16:21
کد خبر : 139078

قیمت انواع دانگل بلوتوث در برندهای متنوع در ماه شهریور ۱۴۰۲

قیمت انواع دانگل بلوتوث در برندهای متنوع در ماه شهریور ۱۴۰۲

به گزارش سایت برداشت روز،قیمت انواع دانگل بلوتوث در برندهای متنوع در ماه شهریور ۱۴۰۲به شرح زیر میباشد:

دانگل بلوتوث ارلدام ET-M73
Earldom ET-M73
۱۶۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث باسئوس BA04
Baseus BA04
۳۷۹,۱۰۰ تومان

دانگل بلوتوث باسئوس BS-GA01
Baseus BS-GA01
۹۹۹,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث تی پی لینک UB500
TP-Link UB500
۷۵۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث ارلدام ET-M72
Earldom ET-M72
۱۶۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث ارلدام ET-M22
Earldom ET-M22
۹۶,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-SW01
ORICO BTA-SW01
۸۵۰,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث تسکو BT 103
TSCO BT 103
۱۸۳,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث لندر B11
Lander B11
۱۷۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-508
ORICO BTA-508
۴۰۷,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث تسکو BT 100N
TSCO BT 100N
۱۷۰,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-409
ORICO BTA-409
۳۴۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث یوگرین US192
UGREEN US192
۳۹۹,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث تی پی لینک UB400
TP-Link UB400
۴۵۶,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-608
ORICO BTA-608
۳۷۵,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-403
ORICO BTA-403
۳۷۰,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-503
ORICO BTA-503
۴۳۰,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث یوگرین CM390
UGREEN CM390
۴۱۷,۰۰۰ تومان

دانگل بلوتوث اوریکو BTA-408
ORICO BTA-408
۳۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت دانگل بلوتوث
قیمت دانگل بلوتوث با توجه به برند سازنده و ویژگی های دانگل بلوتوث می‌تواند متغیر باشد؛ اما به طور کلی انواع دانگل بلوتوث جزو ارزان ترین لوازم جانبی کامپیوتر محسوب می‌شوند. اگر رایانه شما به بلوتوث داخلی مجهز نیست یا اگر می‌خواهید دستگاه پخش معمولی خودرو خود را به بلوتوث مجهز کنید، باید به فکر خرید دانگل بلوتوث باشید. دانگل بلوتوث انواع مختلفی دارد و دانگل بلوتوث ماشین ممکن است با مدل کامپیوتر متفاوت باشد؛ بنابراین، بهتر است هنگام خرید دانگل بلوتوثی به مشخصات فنی آن دقت کافی داشته باشید.

کاربرد دانگل بلوتوث
کاربرد دانگل بلوتوث می‌تواند بسیار متنوع باشد. با یک دانگل بلوتوث می‌توانید کیبورد و ماوس بلوتوثی (با مدل‌های که دانگل وایرلس مخصوص دارند متفاوت است و ماوس یا کیبورد باید از بلوتوث پیشتیبانی کند.) را به رایانه خود متصل کنید، تلویزیون خود را به بلوتوث مجهز کنید و از گوشی هوشمند خود به صورت بی‌سیم روی تلویزیون موسیقی پخش کنید یا تلویزیون را به صورت بی‌سیم به اسپیکر بلوتوثی متصل کنید. کامپیوتر خود را به اسپیکر و هدفون بلوتوثی متصل کنید، هدست‌های بی‌سیم را به پلی استیشن‌ها وصل کنید، دستگاه پخش خودرو را بلوتوث‌دار کنید و… البته باید دقت داشته باشید که دانگل بلوتوثی که تهیه می‌کنید توانایی برآورده کردن نیاز شما را دارد یا خیر.

انواع دانگل بلوتوث
انواع دانگل بلوتوث را می‌توان از لحاظ کاربری به دو دسته‌کلی دانگل بلوتوث ماشین و دانگل بلوتوث کامپیوتر تقسیم‌بندی کرد. مدل‌های مخصوص کامپیوتر علاوه بر امکان انتقال صدا می‌توانند داده‌ها را نیز دریافت یا ارسال کنند. این دانگل های بلوتوث برای مصارف مختلفی از جمله اتصال ماوس و کیبورد بلوتوثی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در دانگل بلوتوثی ماشین که تقریبا به تمام مدل‌های منتقل‌کننده‌ی صدا اتلاق می‌شود با انواع USB و AUX مواجه هستیم.

دانگل بلوتوثی USB
در مدل‌های USB دانگل ضمن تأمین برق از درگاه USB صدا را نیز به صورت بی‌سیم دریافت و از طریق همان درگاه به سیستم منتقل می‌کند. این گونه دانگل‌ها که ابعادی برابر با فلش مموری‌ها دارند، بسیار مناسب استفاده در خودرو هستند؛ به شرطی که دستگاه پخش خودرو سازگاری لازم را داشته باشد.

دانگل بلوتوث AUX
می‌توان گفت مطمئن‌ترین گزینه برای بلوتوثی کردن ضبط خودرو دانگل بلوتوث AUX است. این نوع دانگل بلوتوث برق خود را از درگاه USB تأمین می‌کند. صدا را نیز به صورت بی‌سیم و از طریق بلوتوث داخلی دریافت می‌کند. تفاوت سازوکار آن در این است که برای انتقال صدا به دستگاه پخش خودرو از ورودی AUX بهره می‌گیرد. در این حالت، هرچند درگاه AUX شما همچون درگاه USB اشغال می‌شود، اما معمولا کیفیت صدای بهتری خواهید داشت.