۱۸ شهریور ۱۴۰۲ | 16:11
کد خبر : 139056

مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره بیمه تجارت‌نو انتخاب شدند

به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بیمه تجارت‌نو با حضور سهامداران و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و سازمان حسابرسی برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو ؛ در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه تجارت‌نو با اکثریت آرای سهامداران، مهران رضوانی، بهزاد درگاهی ، غلامرضا زمردیان، سعید حشمتی، بهنام شهریار به عنوان پنج عضو اصلی و مجتبی مالی و علی رزمجوئی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره بیمه تجارت‌نو انتخاب شدند.

همچنین اعضای هیات مدیره بیمه تجارت‌نو در اولین جلسه خود به اتفاق آرائ مهران‌رضوانی را به عنوان مدیرعامل،غلامرضا زمردیان به عنوان رئیس هیات مدیره و بهزاد درگاهی را به عنوان نایب رئیس هیات مدیره این شرکت انتخاب و تعیین کردند.

در پایان جلسه نیز از زحمات مدیر عامل و اعضای هیات مدیره پیشین شرکت قدردانی شد.

گفتنی است مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بیمه تجارت‌نو ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۸ شهریور ماه سال جاری در سالن همایش عرفان واقع در خیابان مفتح جنوبی برگزار شد.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters