۱۴ شهریور ۱۴۰۲ | 01:40
کد خبر : 138621

بانک پارسیان ارز ۸ هزار زائر اربعین را تأمین کرد/ انجام ۴۵ هزار تراکنش با خودپردازهای بانک پارسیان در مناطق مرزی

بانک پارسیان از طریق شعب منتخب خود در سراسر کشور و باجه خود در فرودگاه امام خمینی (ره)، ارز موردنیاز بالغ‌بر۸ هزار زائر اربعین را تأمین کرد.

به گزارش برداشت روز، بانک پارسیان در راستای مسئولیت‌های ‌اجتماعی خود برای عرضه ارز اربعین، پیشگام بوده به‌نحوی‌که از ابتدای عرضه ارز اربعین تا دهم شهریورماه، از طریق ۳۰ شعبه منتخب و باجه ارزی ویژه خود در فرودگاه امام خمینی (ره) ، تاکنون ارز حدود ۸ هزار نفر از زائرین امام حسین علیه‌السلام را تأمین کرده و این خدمت‌رسانی تا روز ۱۴شهریورماه ادامه خواهد یافت.
همچنین از نخستین روز خدمات‌دهی تا یازدهم شهریورماه، از طریق خودپردازهای مستقر این بانک در مناطق مرزی مهران، چزابه و شلمچه ، ۴۵ هزار تراکنش توسط زائران اربعین انجام‌شده است.
گفتنی است؛ با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با همکاری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش، ۲۶ مردادماه کاروان خدمت‌رسانی اربعین شامل؛ ۸ دستگاه خودپرداز سیار باهدف ارائه خدمات بانکی شبانه‌روزی و افزایش رفاه زائران کربلای معلی به سمت مناطق مرزی حرکت و پس از استقرار اقدام به ارائه خدمات مالی به کاروان‌های عزاداری اربعین حسینی کردند.
برای رفاه حال زائران محترم اربعین حسینی (ع)، شعب این بانک در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله در سطح استان‌های خوزستان،کرمانشاه، ایلام و سایر استان‌های هم‌جوار به‌صورت فوق‌العاده خدمات حضوری و الکترونیکی ارائه می‌کنند.