۱۴ شهریور ۱۴۰۲ | 01:38
کد خبر : 138618

اعلام ساعت کاری جدید شعب و ستاد بانک کارآفرین

با ابلاغ کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مصوبه هیات عامل بانک، ساعت کاری شعب و واحدهای ستادی از روز ۱۶ شهریور ماه به روال سابق باز خواهد گشت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، بر اساس ابلاغیه جدید ،ساعت کاری شعب و ستاد بانک کارآفرین از روز پنجشنبه۱۶ شهریور به شرح زیر خواهد بود.
ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور در روزهای شنبه تا چهارشنبه برای حضور کارکنان ۷:۱۵الی ۱۴:۴۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰و در روز های پنج شنبه برای حضور کارکنان ۷:۱۵الی ۱۲:۴۵ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰خواهد بود.
همچنین بر اساس این ابلاغیه ساعت کاری ستاد بانک کارآفرین در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ و در روزهای پنج شنبه ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰خواهد بود. کارکنان واحدهای ستادی می توانند از شناوری ساعت ۷ الی ۱۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه و ۷ الی ۱۳ در روز پنج شنبه استفاده کنند.
ساعت کاری شعب استانی تابع اعلام ساعت کاری اعلامی از سوی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مصوبه هیات عامل بانک و به شرح فوق است.
همچنین شعب منطقه آزاد بر اساس ساعات اعلامی از سوی منطقه آزاد فعالیت خواهند کرد و در صورت عدم ابلاغ ساعت از طرف سازمان مزبور، مراتب مطابق اطلاعیه حاضر است.