۲۸ دی ۱۳۹۸ | 10:35
کد خبر : 1374

عضو هیئت‌مدیره خبر داد/ بانک صادرات ایران به هر خانواده سیل‌زده سیستان و بلوچستان ۵٠ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند

عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران به عنوان بانک پیشرو تا قبل از اتخاذ تصمیمات متمرکز بانک مرکزی، به تمام خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان ۵٠ میلیون ریال وام قرض الحسنه پرداخت خواهد کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، امیر یوسفیان در جریان سفر به استان سیل‌زده سیستان و بلوچستان، در نشستی با مدیران، روسای حوزه‌ها و شعب بانک در این استان، با اعلام این خبر گفت: به همت فعالیت ویژه همکاران اتفاق بزرگی در بانک صادرات ایران رخ داد و منابع بانک به دو هزار میلیارد تومان افزایش یافت. در این اقدام ویژه یک ماهه ١١٢ هزار میلیارد ریال منابع جدید جذب شد که از منابع یک دهه برخی بانک‌های خصوصی نیز بیشتر است و بانک صادرات تنها بانکی است که این رکورد را در یک ماه به ثبت رسانده است.
یوسفیان افزود: این اتفاق نشان داد که کارکنان بانک صادرات ایران مردان و زنان روزهای سخت و اهل کارهای بزرگ برای خدمت رسانی به مردم و اقتصاد کشور هستند.
وی با اشاره به این نکته که صورت‌های مالی بانک در گزارش‌های میان‌دوره‌ای سه‌ماه، شش ماهه و ٩ ماهه سودده شدن بانک را نشان می‌دهد‌، اظهار کرد: سودده شدن بانک و قرارگرفتن آن بر روی ریل سود‌آوری در شرایط فعلی برای بانک بسیار اهمیت دارد.
عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران حاشیه سود مناسب بانک صادرات ایران در استان سیستان و بلوچستان را مورد توجه قرار داد و اظهار امیدواری کرد عملیات بانکی انجام شده در این استان به بهبود قابل توجه EPS بانک کمک شایان توجهی کند.
عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران در این نشست، ارائه طرح «تبسم» را مدلی مناسب برای ارائه خدمات به مردم این استان عنوان و اظهار کرد: طرح «تبسم» برای تسهیل اعطای وام قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد صفر درصدی به کارمندان و کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها در این استان طراحی شده که لازم است ضمن معرفی بیشتر طرح‌های بانک برای مشتریان و مردم منطقه، تلاش ویژه‌ای برای عملیاتی شدن آن صورت گیرد.
در این سفر عضو هیئت‌مدیره، معاون اعتباری، مدیر امور شعب جنوب کشور و مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان بانک صادرات ایران در دیدار با برخی علمای اهل سنت و مدرسان دارالعلوم زاهدان دیدار و ظرفیت‌های این بانک برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه را تشریح کردند

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ