۱۴ مرداد ۱۴۰۲ | 22:52
کد خبر : 135086

در تیرماه برای "شیراز"؛

اوره‌های پتروشیمی شیراز درآمدزاترین محصول این شرکت

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شیراز از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «اوره صادراتی فله» با ۹۳۰ میلیارد تومان بود.

به گزارش برداشت روز، شرکت پتروشیمی شیراز با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۵۳۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۲ هزار و ۷۷۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری نشان داد که در راه بازگشت به روند صعودی خود قرار دارد.

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی شیراز در چهارمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد یک هزار و ۶۳۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۹ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با کاهش ۲ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۴ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد یک‌درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

” شیراز” در تیرماه ۲۵۰ هزار و ۳۵۴ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۱۵۱ هزار و ۷۸۵ تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته ۷ درصد افزایش پیدا کرد.

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شیراز از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «اوره صادراتی فله» با ۹۳۰ میلیارد تومان بود درآمدی که “شیراز” از فروش این محصول در تیرماه به دست آورد برابر با ۵۷ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «اوره صادراتی فله» بیشترین درآمدزایی را برای پتروشیمی شیراز محصول «اوره صادراتی کیسه» به خود اختصاص داده بود، درآمدی که از فروش این محصول عاید شرکت شد برابر با ۲۹۲ میلیارد تومان بود. بیشترین نرخ فروش را در بین محصولات پتروشیمی شیراز محصول «آرگون» با مبلغی بالغ‌بر ۴۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان در ازای هر تن به خود اختصاص داده است.