۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | 22:33
کد خبر : 127437

اتصال پیشخوان خدمات بانک مسکن به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

پیشخوان خدمات الکترونیکی بانک مسکن به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده و مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به این سامانه یکپارچه از خدمات بانک مسکن نظیر افتتاح حساب غیرحضوری، شارژ برچسب الکترونیکی عوارض آزادراهی و … استفاده کنند.

به گزارش برداشت روز، بانک مسکن به عنوان بانک توسعه‌ای تخصصی در بخش مسکن به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده و مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به بخش سامانه‌های ملی و استانی در حوزه بانکی از خدمات هوشمند این بانک استفاده کنند.

پنجره ملی خدمات دولت هوشمند سامانه‌ای است که به منظور دسترسی راحت و سریع‌تر عموم مردم به خدمات دستگاه‌ها و وزارت‌خانه‌ها ایجاد شده است.

طبق قانون بودجه سال ۱۴۰۱ تمامی دستگاه‌های اجرایی و وزارت خانه‌ها موظف هستند که پنجره واحد خدمات خود را راه‌اندازی کنند تا از رجوع دریافت کنندگان خدمات به سامانه‌های مختلف و متعدد جلوگیری شود که بانک مسکن جزو چند بانکی است که مخاطبان می‌توانند از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، خدمات الکترونیکی این بانک را دریافت کنند.

مشتریان گرامی می‌توانند از طریق آدرس https://sso.my.gov.ir به پنجره خدمات دولت هوشمند مراجعه و از طریق آن به خدمات هوشمند بانک مسکن دسترسی پیدا کنند.