۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ | 11:39
کد خبر : 126681

بازدید وزیر کشور از توانمندی‌ و نوآوری‌های شرکت کاراالکترونیک‌مبنا در نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳

وزیر کشور از توانمندی‌ و نوآوری‌های شرکت کاراالکترونیک‌مبنا در نمایشگاه اینوتکس2023 بازدید کرد .

به گزارش برداشت روز، دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور، در حاشیه نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳‌ گفت: نتیجه برگزاری نمایشگاه اینوتکس، توسعه بازارهای استارتاپی و دانش‌بنیان‌هاست.

 

 

 

‎ احمد وحیدی اظهار کرد: این نمایشگاه صنایع بزرگ و کوچک کشور را به استفاده از ظرفیت دانش‌ها ترغیب خواهد کرد. برپایی نمایشگاه اینوتکس کار ارزشمندی است. زیرا توانست بخشی از دستاوردهای نوآورانه، فناورانه شرکت های دانش بنیان را به نمایش بگذارد.

 

 

 

‎وزیر کشور اضافه کرد: برپایی چنین نمایشگاهی موجب فراهم کردن حمایت‌هایی برای فعالان این حوزه از سوی دستگاه‌های مرتبط خواهد شد. وزارت کشور نیز از دستاوردهای مرتبط با شهر هوشمند شامل سیستم‌های حمل‌ونقل و سیستم‌های پسماند مرتبط با حوزه کاری این وزارتخانه استفاده می‌کند.

 

 

 

 

‎اینوتکس بزرگ‌ترین گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان، نوپا و نوآور است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون در حال برگزاری است و هم اکنون به مهم‌ترین رویداد نوآوری و فناوری کشور و منطقه جنوب غرب آسیا تبدیل شده است و هر ساله افتخار میزبانی بیش از ۷۰ هزار مخاطب از سراسر جهان به صورت حضوری و مجازی را دارد.

 

گفتنی است شرکت کارا الکترونیک مبنا در زمینهٔ تولید و مونتاژ انواع مدارچاپی و بردهای الکترونیکی تک لایه، دولایه، چند لایه و Metal Based و نیز ماژول‌ انواع بردهای الکترونیکی به‌صورت

(OEM, ODM, EMS, CEM)

فعالیت می‌کند.

 

این شرکت فناورِ کارآفرین مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تنها شرکتی است که سه دورهٔ پیاپی نائل به کسب عنوان کارفرمای سلامت محور در سطح استان تهران گردیده است.

دریافت تندیس کارآفرین برتر استان تهران، تنها برگزیدهٔ واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران جهت استقرار انقلاب صنعتی چهارم و دریافت تندیس شرکت‌های دانش‌بنیان حامی محیط زیست (۱۴۰۱ ) از دیگر افتخارات این شرکت محسوب می شود.

 

 

شرکت کارا الکترونیک مبنا همچنین مفتخر به اخذ پروانهٔ تولید و تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضویت در سازمان EIPC اتحادیهٔ اروپا، دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت از سازمان ملی استاندارد ایران، دریافت تندیس صنعتگر برتر استان تهران و رعایت حقوق مصرف کننده برای پنج سال متوالی و همچنین مسئول انتقــال دانش، فـن‌آوری و بومی‌سازی تولید مدارات الکترونیکی Metal Base برای اولین بار در کشور در سال ۱۳۸۹  و ده‌ها لوح و نشـان گوناگون دیگر می‌باشد.

شایان ذکر است که شرکت کارا الکترونیک مبنا در حوزهٔ مسئولیت‌پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی استان تهران دارندهٔ دو لوح و نشان برتر می‌باشد و مفتخر به تأسیس اولین مرکز شتاب‌دهنده، مشاورهٔ کارآفرینی و کافهٔ کارآفرینی جهت کمک به زیست‌بوم کسب و کار استان تهران می‌باشد.

 

کاراالکترونیک مبنا

افشین پاک نهال

اینوتکس۲۰۲۳

وزیر کشور