۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | 20:40
کد خبر : 125963

در بازدید مدیرعامل فولاد آلیاژی مطرح شد:

نقش تاثیرگذار معلمان در رشد آینده سازان

مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران در دو بازدیدجداگانه که به مناسبت روز معلم از دبستان های شهید رجایی و امام رضا (ع) به عمل آورد با تاکید بر رعایت اصول آموزشی در تربیت دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور نقش معلمان را در آموزش نخبگان و متخصصان آینده ایران یادآور شد.

به گزارش برداشت روز، مهندس محمد کمال‌زاده در دو دیدار جداگانه از دبستان شهید رجایی و دبستان امام رضا(ع) که به مناسبت گرامیداشت روز معلم انجام شد سخنانی را با محور آموزش و تربیت صحیح نسل آینده ایران در جمع مدیر و کارکنان و دانش آموزان این دو دبستان مطرح کرد.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به اینکه مسیر رسیدن به دانش و فناوری برای عبور از بحران های اقتصادی و صنعتی، تربیت صحیح نسل جدید است گفت: نقش معلمان در این بین بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی همچنین یاد و خاطره شهید مطهری را گرامی داشت.

در ادامه این بازدید که به همراه جمعی از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد انجام شد، پاسدار ستارزاده نیز با تحلیل شخصیت بارز و شناخته شده شهید استاد مرتضی مطهری در سطح جهان، ایشان را نمونه کاملی از تربیت و پرورش اسلامی دانست که مسیر آموزشی خود را بر پایه تعالیم اسلامی بنیان نهاد و همین امر سبب محبوبیت در میان دوستداران و کینه ورزی دشمنان نسبت به او شد.

در پایان مراسم هم با اهدای لوح و جوایز از دو تن از دانش آموزان به سبب حفظ یک جزء قرآن کریم و موفقیت در مسابقات احکام تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران