۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | 20:56
کد خبر : 125813

در قالب فراخوان اعلام شد؛

معرفی فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام فرصت های متنوعی برای سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی فراهم است که در این مرحله به شناسایی سرمایه گذار برای احداث مجتمع خدمات تجاری و رفاهی(مال)، ایجاد مجتمع اداری برای اجاره به کسب و کارها، احداث تیرپارک، احداث آشیانه در فرودگاه و احداث مزرعه انرژی خورشیدی به فراخوان گذاشته شده است.

به گزارش برداشت روز، در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ بنگاه تولیدی در فضایی به وسعت ۱۷۰ هکتار از منطقه ویژه اقتصادی سرمایه گذاری کرده اند که در حال حاضر نزدیک به ۱۷۰ واحد صنعتی ، پروانه بهره برداری خود را دریافت و مشغول فعالیت های تولیدی و خدماتی خود در منطقه هستند.

بنابر این گزارش با استقرار روزافزون صنایع، خدمات عمومی و کسب و کاری مورد نیاز در منطقه بیشتر از قبل نمایان شده و سازمان مسئول منطقه به دنبال برآورده کردن این نیازها از طریق سرمایه گذاری و دانش و تجربه بخش خصوصی است. احداث مجتمع خدمات تجاری و رفاهی(مال)، ایجاد مجتمع اداری ، احداث تیرپارک، احداث آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیما(MRO) و احداث مزرعه انرژی خورشیدی(Solar Farm) از جمله این نیازهاست که منطقه ویژه اقتصادی پیام تصمیم گرفته است بخشی از این نیاز را با استفاده از توان بخش خصوصی برطرف نماید.

علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند با مراجعه به سایت www.payamaviation.ir نسبت به فراخوان های اعلام شده مطلع شوند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک https://b2n.ir/t29087 دفترچه فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام را دانلود نمایند و یا با شماره ۰۲۶۳۳۲۶۶۱۳۵ آقای امجدیان تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام