۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | 13:14
کد خبر : 125694

تجلیل از کارگران نمونه چادرملو. بمناسبت روز جهانی کارگر 

طی مراسمی از کارگران نمونه مجتمع صنعتی چادرملو تقدیر شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی چادرملو در این مراسم که با حضور جمعی از کارگران نمونه و خانواده آنها در این مجتمع برگزار شد،

مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تبریک این روز به کارگران کوشا و متعهد و خانواده های آنها افزود: باید بپذیریم که نیروی انسانی کارآمد مهمترین سرمایه هر شرکت و مجموعه تولیدی است و کارگران که از شریف‌ترین طبقه اجتماعی هستند در صف مقدم این جبهه قرار دارند. وی گفت: در سالی که پشت سر گذاشتیم این شرکت به همت تمامی کارکنان به خصوص کارگران سخت کوش عملکرد خوبی به ثبت رساند و در نخستین ماه امسال نیز در کارخانه های احیا و فولاد رکوردهای جدیدی کسب شد که موفقیتی ارزشمند در سالی است که از طرف مقام معظم رهبری سال رشد و افزایش تولید نام گذاری گردیده است.

مدیر عامل چادرملو با اشاره به نقش بنگاههای تولیدی در شکوفایی اقتصادی کشور افزود: این شما هستید که با دست های توانمند خود چرخ های اقتصاد را به گردش در می آورید و موجب توسعه و پیشرفت کشور می شوید. 🔸️مهندس طاهر زاده در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل شرکت که با وجدان کار، احساس مسئولیت و ابتکار و خلاقیت ثوابی را ایجاد می کنند، برای همگان و خانواده آنها که همواره در کنار نان آوران خانواده حامیشان هستند آرزوی سلامتی ، موفقت و بهروزی نمود.

بر اساس همین گزارش در پایان این مراسم از کارگران نمونه و همسران آنها با اهدای لوح تقدیر و شاخه های گل تجلیل شد.