۲۰ فروردین ۱۴۰۲ | 19:55
کد خبر : 123753

گسترش فناوری خوارزمی/

جاذب‌های سولفورزدایی خوارزمی باز هم در فولاد شادگان

عملکرد درخشان جاذب‌های سولفورزدایی تولیدی شرکت گسترش فناوری خوارزمی در مجتمع فولاد شادگان، این مجتمع را به یکی از مشتریان دائمی و بزرگ خوارزمی تبدیل کرده است.

به گزارش برداشت روز، فولاد شادگان که یکی از هشت طرح مهم منطقه‌ای فولاد کشور است، با تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن شمش فولادی در کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. با توجه به اهمیت جاذب‌های سولفورزدایی در بهبود ظرفیت تولید فولاد، مجتمع شادگان با بهره‌گیری از جاذب‌های تولیدی شرکت خوارزمی و دستیابی به عملکرد بهتر در مقایسه با دیگر محصولات، با تخصیص امتیاز فنی بالاتر به محصولات شرکت خوارزمی، جاذب‌های مورد نیاز خود را از این شرکت تولید کننده دانش بنیان تامین می‌کند.

در سال ۱۴۰۱، در راستای گسترش همکاری‌ها، قرارداد تولید و تحویل دهی ۱۶۰ تن جاذب به صورت خرید و تهاتر با مجتمع فولاد شادگان منعقد گردید و بخشی از محصول تا پایان پائیز ۱۴۰۱ تحویل دهی شده است.

کیفیت قابل ملاحظه جاذب‌های تولیدی خوارزمی در مقایسه با محصولات وارداتی که پیش از تحریم‌ها در برخی مجتمع‌های فولادی به کار گرفته می‌شدند، علاوه بر خودکفا سازی کشور در زمینه تولید این محصول استراتژیک، مهر تائیدی بر توانمندی نیرو‌های نخبه کشور و راهگشای مسیری نو برای صادرات این محصول به بازارهای منطقه است.

روابط عمومی خوارزمی