۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | 22:13
کد خبر : 123144

بیمه معلم/

پیام نوروزی هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه معلم در آستانه سال نو

هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه معلم در آستانه سال نوپیام نوروزی صادر نمودند.

به گزارش برداشت روز، متن پیام بدین شرح است:

دلتان روشن از بهار رمضان

در بهار ۱۴۰۲ به میهمانی پروردگار جهان می رویم تا قلبهایمان آرام و ذهن هایمان متحول گردد.

شرکت بیمه معلم سال ۱۴۰۱ را با عمل به سند تحول استراتژیک خود به پایان رسانید و تجارب و عملکردهای تازه ای را رقم زد.

تمرکز بر حصول پرتفوی غیر سهامداری و خرده فروشی از اقداماتی بوده که در سال ۱۴۰۱ در دستور کار قرار گرفت و نتایج قابل توجهی را در کارنامه کاری بیمه معلم ثبت کرد.

که بدون شک این امر از مسیر همکاران و نمایندگان متخصص و ماهر بدست آمد و در این زمینه با تمرکز بر آموزش و ارتقا جایگاه این عزیزان نتایج مطلوبی حاصل شد.

طراحی محصولات جدید از هدف گذاری های سال ۱۴۰۱ در حد مطلوبی محقق شده است اگر چه در این زمینه برنامه های متعددی در سال ۱۴۰۲ خواهیم داشت تا زنجیره خدمات رسانی به بیمه گذاران را تکمیل نماییم .

قرار گرفتن در مسیر تحول دیجیتال و تولید محصولات فناورانه از اهدافی است که در راستای تسهیل و تعمیق بخشی خدمات به مشتریان ارجمند بیمه معلم آغاز شده و در سالهای آتی تکمیل خواهد شد.

شناسایی پرتفوی جدید با اتکا بر ارزیابی و مدیریت بهینه ریسک نیز از دیگر اقدامات بیمه معلم در سال جدید خواهد بود.

افزایش توانگری مالی بیمه معلم ، قرار گرفتن در سطح یک و ثبت افزایش سرمایه از دستاوردهایی است که حاصل انسجام هیئت مدیره، مدیرعامل و تلاش همکاران صف و ستاد به ثمر رسید.

در این راستا بر خود لازم می دانیم که قدردان تلاش های بی دریغ مدیران، کارکنان و شبکه فروش گرانقدر بیمه معلم باشیم که اگر تلاش های آنها نبود طی طریق میسر نمی شد.

در سال جدید با برنامه های نو و تحول گرایانه تلاش می کنیم تا بیش از پیش در مسیر توسعه صنعت بیمه با اتکا بر قوانین گام برداریم.

 

بهار ۱۴۰۲ گوارای وجود پرمهرتان

هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه معلم