۲۱ اسفند ۱۴۰۱ | 22:22
کد خبر : 122281

با حضور مدیرعامل بیمه ایران در شهر شرافت شوشتر؛

مبلغ ۱۰۲میلیارد و چهارصد میلیون ریال دیه حادثه تصادف مینی بوس و تریلر در شهریور سال جاری به ورثه جان باختگان پرداخت شد

در مراسمی با حضور مهندس حسن شریفی مدیرعامل بیمه ایران، شاهین داغری مدیر کل شعب بیمه ایران استان خوزستان، دهدشتی فرماندار شوشتر، حجت الاسلام مرعشی امام جمعه ، آباد ریاست محترم دادگستری شهرستان شوشتر و جمعی از خانواده های جان باختگان حادثه یاد شده، دیه کامل در وجه وراث، پرداخت شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی بیمه ایران در این مراسم شریفی با تسلیت به خانواده های داغدار گفت از ابتدای وقوع حادثه به مدیرکل و همکاران استان تاکید شد با حضور در میان خانواده های جانباختگان ضمن همدردی مراحل پرداخت خسارت را با دقت تکمیل و در همان هفته اول پس از حادثه مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به خانواده ها به عنوان علی الحساب پرداخت کردیم. مدیرعامل بیمه ایران افزود یکی از مدارکی که حتما باید برای پرداخت کامل خسارت دریافت کنیم انحصار وراثت می‌باشد که بنا به دلایلی دریافت این انحصار وراثت توسط وراث زمانبر میشود لکن بیمه ایران از ماه اول حادثه توانایی و امادگی تسویه کل خسارت را داشت.
شریفی در خاتمه با اشاره به توفیق خداوند به همکاران بیمه برای خدمت بی منت به مردم از فرماندار و امام جمعه تقاضا کرد زمینه حضور کارشناسان بیمه در جلسات اداری و نمازجمعه به جهت ترویج فرهنگ بیمه و آشنایی بیشتر عموم مردم با مزایای خرید بیمه نامه را فراهم نمایند.
داغری مدیرکل استان خوزستان بیمه ایران هم در سخنانی چگونگی بررسی خسارت و پرداخت کامل دیه جانباختگان را برای حاضرین در جلسه تشریح نمود.