۱۵ اسفند ۱۴۰۱ | 21:12
کد خبر : 121776

مشارکت برتر، تکنولوژی برتر

آغاز تامین مالی جمعی « توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان»

شرکت تامین سرمایه تمدن پویش تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گسترایرانیان را کلید زد .

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان با هدف خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال آغاز شد .

تضامین این تامین مالی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر با اصل و فرع مبلغ تامین مالی و ظهرنویسی چک های پرداخت اقساط توسط تمامی اعضاء هیئت مدیره می باشد .

مدت سرمایه گذاری ۱۲ ماه و سود مشارکت دراین طرح ۳۰درصد سالانه که به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد .

همچنین حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون ریال می باشد .

شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان از سال ۱۳۹۳ با همکاری افرادی مجرب تاسیس شد. این شرکت در زمینه تهیه و توزیع لوازم خانگی به صورت گسترده در سطح کشور مشغول به فعالیت می‌باشد.

این مجموعه با ثبت برند بنس نقطه عطفی در کارنامه کاری خود رقم زد و با طراحی و ارائه انواع محصولات خانگی برگ زرینی به افتخارات خود افزود. این مجموعه در تمامی نقاط ایران دارای شبکه خدمات پس از فروش و عاملین توزیع می‌باشد.

این شرکت در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به ترتیب درآمدی حدودا ۲۲۲ میلیارد تومان و ۴۸۶ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد. توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال تأمین مالی نماید و از این طریق نسبت به پرداخت سود مشارکت ۳۰ درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام نماید.

برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمائید.