۱۵ اسفند ۱۴۰۱ | 20:25
کد خبر : 121745

به مناسبت روز درختکاری؛

۱۰۰۰ نهال همدلی بانک دی کاشته شد

به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، مدیرعامل، رئیس هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک دی 1000نهال همدلی غرص کردند

علیرضا قیطاسی مدیرعامل در این مراسم که در بوستان گلابدره تهران (کمربند سبز تهران) برگزار شد با بیان این که بانک دی به محیط زیست توجه ویژه دارد، گفت: درختکاری رسم دیرینه ایرانیان و کارکنان بانک دی است و این روند ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: کاشت «نهال همدلی» نه تنها یک اقدام زیست محیطی ارزشمند است، بلکه نمادی برای تقویت همدلی میان کارکنان بانک نیز به شمار می رود.

حجت الاسلام والمسلمین حامد زواره دبیر شورای سیاست گذاری فرهنگی بانک دی نیز در این مراسم با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر این که با کاشت یک درخت باید فضای سبز و حیاتی کشور را تقویت کرد گفت: درختکاری یک سنت دیرینه ایرانی و اسلامی است و بانک دی به عنوان یک رسالت اجتماعی توجه ویژه ای به این موضوع دارد.

وی افزود:این رویداد با عنوان هر نهال به نام یک شهید والامقام برگزار شد و نهال‌های کاشته شده بانک دی از نوع درخت های مثمر (توت شمیران و سنجد) است.

گفتنی است در سال‌های گذشته نیز بانک دی هم‌زمان با روز درختکاری و در راستای مسئولیت اجتماعی، چندین اصله نهال در نقاط مختلف تهران کاشته است.

 

روابط‌عمومی بانک دی