۱۰ دی ۱۳۹۸ | 17:05
کد خبر : 1167

مدیرعامل بانک توسعه تعاون/ روابط عمومی فرهنگ ساز چشم بینا و گوش شنوای سازمان است.

حجت اله مهدیان رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در کارگاه آموزشی کارشناسان روابط عمومی این بانک اظهار داشت: جایگاه روابط عمومی از بهترین و مهمترین حوزه های بانک تلقی می گردد و عملکرد این حوزه در ستاد بانک پیشرفت قابل ملاحظه ای به نسبت گذشته داشته است. وی افزود: جایگاه روابط عمومی جایگاهی رسمی و مورد حمایت ایجانب می باشد و با حمایت مدیران ارشد، جایگاه و شان روابط عمومی در استانها ارتقا می یابد.
مهدیان با اشاره به اینکه طی دهه اخیر جایگاه روابط عمومی در سازمانها از جایگاهی تشریفاتی به جایگاهی راهبردی تبدیل شده است افرود: از همه ظرفیت های رسانه ای می توان برای انعکاس خدمات و محصولات بانک بهره برداری نمود. وی با تبیین جایگاه مشاوره ای همکاران روابط عمومی برای مدیران استانی توصیه نمود همواره در رخدادها و موقعیت های گوناگون نقش مشاوره ای را ایفا نمایند.
وی فرهنگ سازی همکاران روابط عمومی را در ارتقا و اعتلای سازمان بسیار موثر دانست و گفت: همکاران روابط عمومی لازم است حائز ویژگی های نظم، شخصیت و بالندگی و نمایانگر جلوه و آراستگی سازمان باشند.
رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون رعایت آراستگی ظاهر شعب را در ارائه خدمات به مشتریان موثر دانست و افزود: شایسته است ظاهر شعب در زیبایی ظاهری و نظم تابلوها و پوسترهای اطلاع رسانی حد اعتدالی داشته باشد و فضای شعب همراه با آرامش و نشاط برای تعامل مناسب با مشتریان و مراجعین باشد.
مهدیان حضور بانک توسعه تعاون در نمایشگاه ها، مراسم و تبلیغات محیطی را مبتنی بر نقطه نظرات کارشناسی دانست و گفت: حضور بانک توسعه تعاون در رخدادها موجب شناسایی خدمات و محصولات بانک می شود و شایسته است بانک در نمایشگاه ها و همایش های استانی نیز توسعه یابد.
وی با بیان اهمیت دریافت بازخورد محصولات تخصصی بانک و انعکاس نقطه نظرات مشتریان و ذینفعان گفت: بهبود خدمات و ارتقای کیفیت محصولات بانک از طریق تعامل و استماع نظرات مشتریان و صاحب نظران میسر است.
رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون تجربه و تخصص همکاران روابط عمومی استانها را در سازمان بسیار ارزشمند دانست و به مدیران استانی توصیه نمود از ظرفیت این عزیزان در جایگاه تخصصی به نحو مناسبی بهره برداری شود.
مهدیان برگزاری مستمر و منظم سالیانه کارگاه آموزشی کارشناسان روابط عمومی را الزامی و اثر گذار دانست و ابراز امیدواری نمود با عملکرد، تلاش و مراقبت و تعامل بیشتر همکاران روابط عمومی استانها جایگاه روابط عمومی در استانها تقویت یابد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ