۱۷ دی ۱۴۰۱ | 19:29
کد خبر : 114940

برگزاری گردهمایی مدیران ادوار گذشته آریاساسول

به مناسبت روز صنعت پتروشیمی، گردهمایی مدیران و اعضای هیأت مدیره ادوار گذشته شرکت پلیمر آریاساسول در روز چهارشنبه مورخ ۱۴ دی‌ماه ۱۴۰۱ با حضور محمدرضا حیدرزاده مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، محمدرضا حیدرزاده در گردهمایی مدیران و اعضای هیأت مدیره ادوار گذشته شرکت پلیمر آریاساسول ضمن تبریک به مناسبت روز صنعت پتروشیمی اظهار داشت: مسیری که توسط مدیران، اعضای هیأت مدیره و کارکنان آریاساسول در ادوار گذشته ریل‌گذاری شده، تحسین برانگیز است و امیدواریم بتوانیم شعار «پیشرو بودن رویا نیست، باور ماست» را به معنای واقعی کلمه محقق سازیم.
وی ضمن تقدیر از دستاوردهای کسب شده در ادوار گذشته گفت: ادامه دستاوردهای مدیران و اعضای هیأت مدیره و کارکنان پرتلاش آریاساسول در گذشته باید به افزایش تولید و رکوردهایی منتهی شود که مایه افتخار هر ایرانی باشد و‌ ما نیز در حال حاضر تمام تلاش خود در جهت تحقق این موضوع را به کار بسته‌ایم.
لازم بذکر است که در ادامه این گردهمایی، آقایان فضلیانی، رستمی و قنبریان با اشاره به تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی، گوشه‌هایی از تلاش جوانان متخصص ایرانی از آغاز احداث مجتمع آریاساسول را تشریح کرده و شرکت پلیمر آریاساسول را مجموعه‌ای توانمند، جوان، نظام‌مند و منحصر به فرد در کشور و از بهترین‌ها در دنیا برشمردند.
گفتنی است در پایان این مراسم، با اهداء لوح سپاس از تلاش‌های صادقانه مدیران و اعضای هیأت مدیره ادوار گذشته آریاساسول تقدیر به عمل آمد.