۰۳ دی ۱۳۹۸ | 07:36
کد خبر : 1118

بانک کشاورزی، “بانک برتر” جشنواره شهید رجایی

بانک کشاورزی در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۸ و بر پایه نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ به عنوان بانک برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در مراسمی که روز دوشنبه دوم دی ماه با حضور دکتر جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاونان وزیر، روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی، داور ماهی کار رییس هیات مدیره بانک کشاورزی و تعدادی از روسای سازمان های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، بانک کشاورزی به همراه بانک سپه در بین بانک های تابعه این وزارت خانه در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان بانک برتر انتخاب شد.
این گزارش می افزاید: در این مراسم، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح سپاس به روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک از بانک کشاورزی برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.
شایان ذکر است فرآیند ارزیابی عملکرد ۴۷ سازمان تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال ۹۷ در سه سطح ملی، دستگاهی و استانی و براساس شاخص های عمومی و اختصاصی توسط دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات این وزارت خانه انجام شده است. در پی متن کامل لوح قدردانی دکتر فرهاد دژپسند وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی از روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی را ملاحظه می کنید:
“جناب آقای خدارحمی
مدیرعامل محترم بانک کشاورزی
با سلام
خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران از طریق جهاد اقتصادی ، افتخاری بزرگ می باشد که پروردگار متعال این توفیق را به شما عنایت فرموده است .
با عنایت به همت و مساعدت ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در آن بانک، در راستای جزء «ب» بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۸ (نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ ) و بر اساس تصویب ستاد جشنواره وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجموعه بانک های تابعه وزارت متبوع به عنوان «بانک برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی » برگزیده شده اید.
بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه اعلام می نمایم .

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ