۰۲ آذر ۱۴۰۱ | 18:39
کد خبر : 110554

ماشین های 100 میلیون تومانی

بهترین ماشین های ۱۰۰ میلیون تومانی | با ۱۰۰ میلیون تومان چه خودروهایی بخریم؟

قطعاً باور این حقیقت برای همه ما سخت است که امروزه با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان نمی‌توان هیچ خودروی صفر کیلومتری خرید؛ حقیقتی که تا همین چند سال پیش حتی تصور آن غیرممکن بود، اما اکنون ما در شرایطی هستیم که خرید خودرو تا ۱۰۰ میلیون تومان سخت شده است.

به گزارش برداشت روز، ابتدا باید اشاره کرد که انتخاب‌های متعددی پیش روی شما نیست؛ خودروهای موجود زیر ۱۰۰ میلیون تومان عموماً سن زیادی دارند و کارکرد آنها نیز کم نیست. بنابراین باید در کارشناسی خودرو بسیار دقت کنید و سلامت آن را از هر نظر بررسی نمایید.

انتخاب خود را از بین خودروهایی انجام دهید که تعمیرات و تأمین قطعات آنها سخت نباشد تا در این زمینه برایتان دردسر ایجاد نکند. همچنین، هزینه تعمیرات و قیمت قطعات آن هم کم باشد، چراکه یک خودروی کارکرده به‌ نسبت مدل خود، قطعاً بیشتر از خودروهای جوان و صفر نیاز به تعمیر و خرید قطعه پیدا می‌کند. پس این موارد را پیش از خرید خودرو تا ۱۰۰ میلیون تومان در نظر داشته باشید.

شاید شما بگویید که مجبور به خرید یک خودرو با همین مقدار پول هستید؛ بنابراین ما سعی کرده‌ایم تا با بررسی دقیق و کارشناسی در این مطلب راهنمای خرید خودرو تا ۱۰۰ میلیون تومان، به شما کمک کرده باشیم.

با وجود تمامی مطالب گفته شده، باید بگوییم بهتر است که هنگام انتخاب دقت به‌ خرج دهید و یک نسخه سالم‌تر و سرحال‌تر را در بین نسخه‌های موجود نشان کنید.

قیمت برخی از گزینه‌های خرید خودروهای کارکرد تا ۱۰۰ میلیون تومان به شرح زیر است.

قیمت ام‌وی‌ام ۱۱۰ (سال ۸۵ تا ۹۲) ۱۰۰ میلیون

قیمت پراید ۱۳۱ (سال ۸۹ تا ۹۲) ۱۰۰میلیون

قیمت پراید ۱۳۲ (سال ۸۶ تا ۹۰) ۱۰۰میلیون

قیمت پراید صندوقدار (سال ۷۶ تا ۸۹) ۱۰۰میلیون

قیمت پراید ۱۱۱ (سال ۸۹ و ۹۰) ۱۰۰میلیون

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (سال ۸۱ تا ۸۳) ۱۰۰میلیون

قیمت پژو ۴۰۵ (۷۳ تا ۸۵) ۱۰۰میلیون

قیمت پژو RD RDx RDi و ROA ۱۰۰میلیون

قیمت پیکان (بازسازی نشده) ۱۰۰میلیون

قیمت دوو ماتیز ۱۰۰میلیون

قیمت دوو سیلو ۱۰۰میلیون

قیمت سمند (سال ۸۲ تا ۸۶) ۱۰۰میلیون

قیمت فولکس گل (سال ۸۴ و ۸۵ ) ۱۰۰میلیون