۰۳ دی ۱۳۹۸ | 06:39
کد خبر : 1099

گشایش ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر با مشارکت بانک ملت

بزرگ ترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور با حضور وزیر تعاون، رفاه و تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت، استاندار و شهردار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین کشور به صورت رسمی گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک ملت، شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شبیر که با مشارکت ۲۰ میلیارد ریالی بانک ملت به بهره برداری رسیده، استانداردترین و پیشرفته ترین ساختمان شیرخوارگاه در کشور است که حتی در خاورمیانه بی نظیر است.
ساختمان جدید قدیمی ترین شیرخوارگاه کشور که در سال ۱۳۳۷ از سوی مرحوم شبیر در منطقه محروم ۱۷ شهریور جنوبی بنا نهاده شده است، در پنج طبقه و با مساحت ۸ هزار متر مربع احداث شده و به بام سبز(روف گاردن)، زمین بازی مدرن و … نیز مجهز شده است.
احداث ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر که ظرفیت نگهداری ۱۵۰ کودک را دارد، در سال ۹۴ به همت گروهی از خیران و سازمان بهزیستی کشور شروع شده و در سال جاری به بهره برداری رسیده ضمن این که برای ساخت آن حدود ۱۹ میلیارد تومان هزینه شده است.
حبیب الله بوربور رییس مجمع خیرین کشور در مراسم افتتاح رسمی این ساختمان با قدردانی از مسوولان بانک ملت به دلیل مشارکت در احداث این ساختمان به احداث ساختمان شیرخوارگاه رقیه از سوی بانک ملت نیز اشاره کرد و این کارها را باقیات صالحات برای خیران خواند.
در این مراسم، محمد شریعتمداری وزیر تعاون و رفاه اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، پیروز حناچی شهردار تهران ، وحید قبادی دانا معاون وزیر تعاون و رییس سازمان بهزیستی و همچنین رییس و اعضای هیات مدیره مجمع خیرین کشور سخنرانی کردند.
در این مراسم از دست اندرکاران احداث این ساختمان با حضور وزیر تعاون و مسوولان شهر تهران قدردانی شد و لوح سپاسی به امضای وزیر به علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره بانک ملت به نمایندگی از دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل این بانک اهدا شد.
دکتر شریعتمداری در این لوح خطاب به دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت آورده است: اکنون که به یاری خداوند منان و در سایه توجه حضرت ولی عصر(عج)، شاهد به ثمر نشستن اقدام جمعی از بهترین نیکوکاران و خیران این مرز و بوم هستیم که مشق عشق کردند و مهربانی را نثار نوباوگان و کودکانی کردند که از سایه سار مهر پدر و مادر محرومند، بر خود لازم می دانم که از جنابعالی قدردانی کنم.
در ادامه این لوح خطاب به مدیرعامل بانک ملت آمده است: درود بر شمایی که از تبار باران هستید و کرامت را در هم آمیخته اید و طراوت، شادابی، رویش، سرسبزی و زندگی را به فرزندان محروم از کانون گرم خانواده، هدیه می دهید. شما یار دیار امروزید و یادگار ماندگار فردا.
وزیر تعاون، این لوح سپاس را به شکرانه سخاوت و مناعت همچنین تلاش ها و پیگیری های مستمر مدیرعامل بانک ملت در احداث و راه اندازی و همچنین تجهیز شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شبیر، به وی تقدیم کرده است.
پس از این مراسم، ساختمان جدید شیرخوارگاه شبیر به دست وزیر تعاون، رفاه و تامین اجتماعی به صورت رسمی افتتاح شد.
علی رضا لگزایی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل و علی اکبر صابریان مدیر امور دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت هم همراه با وزیر تعاون و دیگر مسوولان شهری از بخش های مختلف شیرخوارگاه بازدید کردند.
بر اساس این گزارش، هیات امنای شیرخوارگاه شبیر به پاس مشارکت و نگاه خیراندیشانه مسوولان بانک ملت، یک طبقه از ساختمان جدید شیرخوارگاه را به نام بانک ملت نامگذاری کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ