۱۸ آبان ۱۴۰۱ | 20:09
کد خبر : 109216

راه‌ اندازی سامانه صدور برخط بیمه‌ نامه بدنه کوثر

سامانه صدور بر خط بیمه‌ نامه بدنه کوثر برای افزایش رضایت ذی‌ نفعان و تسهیل در ارائه خدمات به عموم مردم راه‌ اندازی شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیر توسعه فناوری‌های دیجیتال بیمه کوثر، در این سامانه هوشمند فرایند کارشناسی خودرو به صورت برخط و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها توسط خود مشتریان فراهم شده است.

مجتبی بهرامی با بیان اینکه مشتریان با مراجعه سامانه بیمه کوثر من،به نشانی https://www.mykins.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی می‌توانند بیمه‌نامه خود را صادر کنند، افزود: علاقه‌مندان به استفاده از این سامانه می‌توانند با ثبت اطلاعات از طریق تلفن همراه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن این بیمه‌نامه را بخرند.

وی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از تخلفات و تقلبات احتمالی، از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و نظارت ماشینی در فرایند کارشناسی برخط خودرو استفاده شده است.

مدیر توسعه فناوری‌های دیجیتال شرکت ضمن ترسیم خط مشی بیمه کوثر در بخش تحول دیجیتال، گفت: این سامانه با همکاری مدیریت بیمه‌های اتومبیل راه‌اندازی شده و امید است با ارتقای موتور هوشمند کارشناسی برخط طراحی شده توسط تیم فنی شرکت، بتوان آن را در بخش‌ها دیگری همچون کارشناسی خسارت در رشته‌های آتش‌سوزی و مسئولیت نیز به کار برد و خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به افرادی که در مناطق صعب‌العبور زندگی می‌کنند، ارائه شود.