۱۸ آبان ۱۴۰۱ | 19:12
کد خبر : 109139

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد خبر داد؛

صادرات شمش فولاد«ارفع»از بورس کالا کلید خورد

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به افزایش ١٠ درصدی تولید فولاد در سال جاری، اعلام کرد: وزارت صمت به دنبال راه حلی است که در فصل زمستان، مشکلات متاثر از محدودیت اعمالی بر مصرف گاز صنایع را کاهش دهد تا صنعت فولاد دچار ضرر و زیان نشود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از ایراسین، «سیدرضا شهرستانی» عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به تغییر میزان تولید فولاد در کشور در یک سال گذشته اظهار داشت: برقی که به شرکت‌های فولادی داده شد موجب بهبود وضعیت تولید در صنعت فولاد شد؛ به طوری که در سال جاری نسبت به سال گذشته با افزایش ١٠ درصدی در تولید فولاد همراه بودیم.

وی به برنامه‌های پیش روی مسوولان این صنعت در راستای بهبود وضعیت صنعت فولاد اشاره کرد و گفت: وزارت صمت به دنبال راه حلی است که در سه ماه فصل زمستان، مشکلات متاثر از محدودیت اعمالی بر مصرف گاز صنایع را کاهش دهد و این مساله را مدیریت کند تا صنعت فولاد دچار ضرر و زیان نشود.

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در پایان اعلام کرد: اکنون پیشنهاداتی ارائه شده که در صورت اجرایی شدن آن شاهد وضعیتی بهتر در تولید صنعت فولاد برای فصل زمستان خواهیم بود.